Четвер, 02.05.2024, 22:17
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Категорії розділу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 35
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 38
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « 1 2 3 4 »

НЕПРИБУТКОВІ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОВИННІ

ПЕРЕРЕЄСТРУВАТИСЯ ДО 1 ЛИПНЯ 2017 РОКУ

 

Для включення до нового Реєстру неприбуткові організації зобов’язані привести свої установчі документи у відповідність із вимогами Податкового кодексу.

Неприбуткові організації зобов’язані це зробити до 1 липня 2017 року, а релігійні - до 1 січня 2018 року.

Законами від 21.12.2016 № 1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» та від 06.10.2016 № 1667-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо уточнення окремих положень про оподаткування неприбуткових організацій» було внесено зміни до пункту 35 підрозділу 4 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України.

Зокрема, термін приведення неприбутковими організаціями своїх установчих документів у відповідність із вимогами Кодексу та подання копій таких документів до контролюючого органу подовжено до 1 липня 2017 року.

Також, тимчасово, до 1 січня 2018 року, не може бути підставою для виключення неприбуткових релігійних організацій з Реєстру неприбуткових організацій невиконання такими релігійними організаціями вимог до установчих документів, визначених підпунктом 133.4.1 пункту 133.4 статті 133 Кодексу.

Таким чином, з метою включення до нового Реєстру неприбуткові організації зобов’язані привести свої установчі документи у відповідність із вимогами Кодексу у строк, установлений пунктом 35 підрозділу 4 розділу XX Податкового кодексу.

Відповідно ті неприбуткові організації, що не привели свої установчі документи у відповідність та не надали їх копії контролюючому органу, будуть виключені з Реєстру неприбуткових організацій після 1 липня 2017 року, а релігійні організації - після 1 січня 2018 року.

 

 

 

Начальник відділу                                                              Т.М.Татач

«Свалявське бюро правової допомоги»

Мукачівського МЦ з НБВПД                                                      

 

 

Мої статті | Переглядів: 279 | Додав: vmfedi | Дата: 24.05.2017 | Коментарі (0)

Нові правила виїзду дітей за кордон

 

Дитина зможе виїхати з одним з батьків без дозволу іншого, якщо в паспортному документі є відмітка про прийняття її на постійний консульський облік.

Кабмін постановою від 19 жовтня 2016 року № 733 вніс зміни до Правил перетину державного кордону громадянами України.

Відтепер діти до 16-річного віку зможуть перетинати кордон у супроводі одного з батьків без нотаріально завіреної згоди іншого з батьків, якщо в паспортному документі є відмітка про прийняття дитини на постійний консульський облік.

До внесення змін для виїзду за кордон достатньо було відмітки про перебування на тимчасовому консульському обліку.

Нові правила повинні запобігати незаконному вивезенню за кордон дітей одним з батьків без дозволу іншого і сприяти захисту прав, як дітей, так і батьків.

Отож, без нотаріально засвідченої згоди одного з батьків можна перетнути кордон:

- якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства, що підтверджується записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та відсутній у пункті пропуску;

- якщо у паспорті громадянина України для виїзду за кордон, з яким перетинає державний кордон громадянин України, що не досяг 16-річного віку, або у проїзному документі дитини є відповідний запис про вибуття на постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на консульський облік у дипломатичному представництві України за кордоном.

Також, без нотаріально посвідченої згоди одного з батьків можна перетнути кордон у разі пред’явлення документів або їх нотаріально посвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого з батьків безвісно відсутнім чи недієздатним;

- рішення суду про надання дозволу на виїзд за межі України громадянина, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої ст. 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

 

 

Заступник начальника відділу «Свалявське бюро                           Т.М.Татач   правової допомоги» Мукачівського МЦ з НБВПД 

 

Мої статті | Переглядів: 303 | Додав: vmfedi | Дата: 10.04.2017 | Коментарі (0)

Гарантії прав працівників на охорону здоров'я на виробництві

Мої статті | Переглядів: 604 | Додав: vmfedi | Дата: 21.03.2017 | Коментарі (0)

Розірвання шлюбу в судовому порядку

Мої статті | Переглядів: 334 | Додав: vmfedi | Дата: 21.03.2017

Розірвання трудового договору з ініціативи працівника.

Законодавства про працю України забезпечує право вільного вибору місця роботи, роду занять, а також безперешкодного переходу на будь-яку іншу роботу. Тому працюючим надається можливість розірвати трудовий договір за своєю ініціативою, що досить часто називають звільненням за власним бажанням.

Розірвання трудового договору з ініціативи працівника можливе у випадку, коли трудовий договір укладено на невизначений строк (ст. 38 КЗпП). Такому розірванню трудового договору повинне передувати письмове попередження власника або уповноваженого ним органу, що здійснюється працівником за два тижні про намір звільнитися з роботи. Двотижневий строк попередження встановлюється для власника і уповноваженого ним органу, з тим щоб вони могли підшукати на робоче місце чи посаду, що звільнюється, іншого працівника. При цьому необхідно наголосити, що обов’язок забезпечення підприємства кадрами покладається на власника або уповноважений ним орган. Тому цей обов’язок не може перекладатись на працівника шляхом вимоги знайти для себе заміну на робоче місце, що звільняється.

Право на розірвання трудового договору за власним бажанням належить усім без винятку працівникам, незалежно від посад, які вони займають.

Заяви про звільнення може бути подано як у період роботи, враховуючи й час випробування, так і при відсутності на роботі, наприклад у період відпустки чи тимчасової непрацездатності у зв’язку з хворобою. Але в усіх випадках заява повинна бути добровільним волевиявленням працівника.

Протягом двотижневого строку попередження трудовий договір зберігає свою силу для обох сторін. Власник або уповноважений ним органне має права звільнити працівника до закінчення строку попередження.

До закінчення двотижневого строку працівник також не має права залишити роботу.

В межах двотижневого строку працівнику належить право відкликати свою заяву в іншій формі повідомити власника або уповноважений ним орган про зміну свого наміру розірвання трудового договору.

По закінченню двотижневого строку попередження власник або уповноважений ним орган видає наказ, і працівник припиняє виконання своїх трудових обов’язків. Якщо працівник після закінчення строку попередження не залишив роботу і не вимагає розірвання трудового договору, власник або уповноважений ним орган не мають права звільнити його за поданою раніше заявою, крім випадків, коли на його місце запрошено іншого працівника, якому відповідно до законодавства не може бути відмовлено в укладанні трудового договору.

Подача працівником заяви про розірвання трудового договору не позбавляє власника або уповноважений ним орган права звільнити його за винні дії з підстав, що передбачені законом, до закінчення двотижневого строку попередження, а також застосувати до нього протягом цього строку в установленого порядку дисциплінарного стягнення.

На вимогу працівника строковий трудовий договір підлягає розірванню достроково, в разі його хвороби (за договором), порушення власником або уповноваженого ним органом законодавства про працю, колективного або трудового договору та з інших поважних причин.

Працівник, який бажає достроково розірвати трудовий договір за своєю ініціативою, навіть за наявності поважних причин, не має права на двотижневе письмове попередження власника або уповноваженого ним органу і залишення роботи по закінченні цього строку. Він може залишити роботу лише тоді, коли власником або уповноваженим ним органом буде виданий наказ про звільнення з роботи.

Право на розірвання трудового договору мають також тимчасові та сезонні працівники.Про бажання звільнитись вони письмово попереджують власника або уповноважений ним орган за три дні.

Головний спеціаліст відділу                                                    Гончарова Е.І.            «Свалявське бюро правової допомоги

Мої статті | Переглядів: 574 | Додав: vmfedi | Дата: 21.02.2017 | Коментарі (0)

Як самостійно ліквідувати ФОП

Мої статті | Переглядів: 775 | Додав: vmfedi | Дата: 19.01.2017 | Коментарі (0)

Поновлення на роботі в разі незаконного звільнення

Мої статті | Переглядів: 1488 | Додав: vmfedi | Дата: 22.12.2016 | Коментарі (1)

«

«Що таке безоплатна первинна правова допомога?»

 

 

Мої статті | Переглядів: 364 | Додав: vmfedi | Дата: 14.09.2016

Не мудрствуя лукаво, привожу отрывки из интервью Юлии Латыниной на радио «Эхо Москвы».
http://echo.msk.ru/programs/code/1244500-echo/
 

Мої статті | Переглядів: 396 | Додав: vmfedi | Дата: 27.01.2014 | Коментарі (0)

1-10 11-20 21-30 31-38